Jak uruchomić dobrze prosperujący E-biznes nie wydając na to ani złotówki

To z czym chciałbym Cię teraz zapoznać to technika mojego autorstwa. Nazwałem ją
„klucz łączenia brakujących ogniw”. Co ciekawe technika ta nie wymaga wydawanie żadnych środków finansowych na e-biznes. Nie wymaga również pozyskiwania inwestorów.
Sposób nie wymaga również, abyś umiał kodować czy składać www. Ktoś może wykonać to za Ciebie. Ktoś kto potrafi

Krok 1. Zastanów się czego będziesz potrzebować do zrobienia biznesu.

1. Dobry pomysł. Posiadając własną stronę masz praktycznie kompletny e-biznes. Nie musisz nawet rejestrować spółki ponieważ możesz podpiąć się pod czyjąś. Lub działać poprzez umowę o dzieło. Możesz również działać w programach partnerskich. Tutaj jest dosyć spory wybór. Można sprzedawać książki polecać konta bankowe banku ING za które prowizja wynosi 50-80zł. Lub możesz pośredniczyć przy sprzedaży stron internetowych, tak jak my.
2. Hosting. Hosting to miejsce gdzie magazynowana jest merytoryczna zawartość strony. Czyli cały kod, wraz z grafiką szablonem tekstem itp. Hosting możesz mieć darmowy na darmowej domenie. Te domeny zazwyczaj są gorszej jakości, ale jeśli planujesz robić od zera to taka ze spokojem wystarczy.

3. Strona internetowa. Tutaj zaczynają się schody, ale dość łatwe do pokonania. Zaczyna się również łączenie brakujących ogniw. Wykonanie strony możesz spłacić na przykład zamieszczaniem linków i polecaniem programisty który ją dla Ciebie wykonał. Samo wykonanie prostej strony internetowej nie generuje dla programisty kosztów. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Większe strony już muszą mieć zakupione różne oprogramowania.
Na początek polecam Ci stworzyć małą drobną stronę na kilka zakładek oferująca towar lub usługę. Możesz również spróbować namówić programistę aby wykonał ją zupełnie za darmo
dla samego dobrego uczynku. Nie każdy się na to zgodzi, ale jeśli dotrzesz hmm, powiedzmy do 120 osób to być może jedna osoba z nich wyrazi zgodę.

Najlepiej jednak spłacić stronę polecaniem programisty. Do wyszukiwania programistów
możesz użyć portal www.oferia.pl lub www.oferteo.pl. Możesz również wyszukać ich na
portalach oferujących korepetycje. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce „korepetycje z
kodowania komputerowego”. Oczywiście jeśli masz środki finansowe to są osoby, które
wykonują takie strony za 250-300 zł. Są to najczęściej studenci, którzy zbierają w ten
sposób doświadczenie i portfolio.

4. Kampania reklamowa. Tutaj również teoria łączenia brakujących ogniw. Podobnie jak
w poprzednim przypadku kampanię możesz otrzymać polecając firmę reklamową.
Mów otwarcie jeśli nie posiadasz środków na stworzenie strony internetowej. Wielu z tych programistów, czy agencji reklamowych to osoby, które chcą się dzielić i pomagać.

Nie poddawaj się jeśli początkowo wszyscy będą Ci odmawiać. Działaj do skutku.
Teoretycznie stronę internetową możesz wypromować samodzielnie nie wydając na to ani
złotówki. Jednak jest to czasochłonne.

Możesz zamieszczać linki na forum Facebooka, możesz tworzyć podcasty czy rozsyłać komunikaty prasowe do dziennikarzy. Może któryś z nich się zainteresuje tym co robisz.

Wypromowanie strony jest czasochłonne, jeśli robimy to bez nakładu finansowego. Ale ruch na stronie systematycznie rośnie. Powiedzmy, że aby wygenerować 50-70 wejść na stronie dziennie musisz zamieścić co najmniej 20-30 linków do strony dziennie przez 20 dni w miesiącu.
Działania muszą być profesjonalne, aby wiedzieć co wpisują użytkownicy w wyszukiwarkę, aby znaleźć usługi, czy towar podobny do Twojego, możesz użyć strony www.brand24.pl. Jeżeli chciałbyś, aby ktoś Tobie pomógł stworzyć dobry e-biznes bez kapitału to napisz do mnie na maila- mateusz@europolnexis.com.pl. Lubię pomagać i czasami mogę zrobić coś z darmo dla ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

÷ 5 = 2